Tugay Kerimoğlu isyan etti! “Ben yalakalık yapmam!”

Spor Toto Muhteşem Lig’in 11. haftasında Galatasaray konutunda Corendon Alanyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Müsabakanın akabinde maçı yorumlayan Tugay Kerimoğlu, toplumsal medyadan kendisi hakkında yapılan yorumlar sebebiyle sarı kırmızılı taraftarlara adeta ateş püskürdü.

“İki tweet atmakla adam olunmuyor”

Bein Sports” ekranlarına konuşan Tugay Kerimoğlu şunları söyledi: “Öyle iki tweet atmakla duruş sergilemek yok. İki tweet atmakla adam olunmuyor. Bugünkü kırmızı kartların verilme sebebi ben miyim? Galatasaray’ın berabere kalmasının ve yapılan değişikliklerin sebebi ben miyim? Ben burada objektif olmak zorundayım.”

“Birilerine yalakalık yapmam”

“İzleyenlerden özür dilerim lakin ben öbürleri üzere birilerine yalakalık yapmam. Birilerine yalakalık yapmak için konuşmayacağım. Herkes yanılgı yapabilir. Bu futbol, savaş değil. Benim işim hakemi konuşmak değil. Hakemi bizden sonraki program konuşacak.”

Bein Sports ekranlarında maçları yorumlayan Tugay Kerimoğlu, yaptığı tenkitlerle Galatasaray taraftarlarının reaksiyonunu çekmişti. Sarı kırmızılı taraftarlar toplumsal medya hesaplarından “Sana yazıklar olsun Tugay Kerimoğlu!”, “Sen yıllarca Galatasaray’da oyna lakin Galatasaray’ın hakkı yenirken tek söz bile etme.” üzere sözler kullanmıştı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir