Cardiff City teknik direktörü Erol Bulut iddialı

Cardiff City Stadı’nı gezen 48 yaşındaki teknik adam, açıklamalarda da bulundu.

Bulut, “Ligde kulüp olarak daha güzel bir durumda yer almak ismine her şeyi yapacağım. Kolay pes etmeyerek sonuna kadar savaşacağız.” biçiminde konuştu.

Her vakit bir gayeyle yola çıktığını aktaran Bulut, “Maçlarda stadı dolu görmek istiyoruz. Başarılı olmak için taraftara muhtaçlığımız var. Bu statta büyük zaferlere ulaşacağımızı umuyorum.” sözlerini kullandı.

Bulut, gerek Türkiye’den gerekse de yurt dışından birçok teklif aldığını kaydederek, “Championship, benim için yeni bir çaba. Daha evvel Türkiye’de başarılı olabildiğimi gösterdim ve umarım burada da muvaffakiyet olurum.” değerlendirmesinde bulundu.

Championship hakkında da konuşan Bulut, “Zor bir lig. Çok düzgün gruplar var. Premier Lig’den düşen ekipler da güçlü. Onlara karşı da savaşarak ligde yeterli bir duruma ulaşmak için uğraş edeceğiz.” halinde görüş belirtti.

Başkanlığını 2013 yılından beri İngiliz vatandaşlığı bulunan KKTC’li iş insanı Mehmet Dalman’ın üstlendiği Cardiff City, dönemi 49 puanla küme düşme çizgisinin çabucak üstünde 21. sırada tamamlamıştı.

Futbolculuk mesleğinde birçok kulüpte forma giyen Erol Bulut, Yeni Malatyaspor, Alanyaspor, Fenerbahçe ve Gaziantep FK’yi çalıştırmıştı.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir